فوق تخصص ناباروری در تهران

بهترین فوق تخصص ناباروری در تهران

بسیاری از افراد هنگام مراجعه به دکتر سوزان پیروان ، فوق تخصص ناباروری در تهران اطلاع دقیقی از ناباروری نداشته و از تعریف درست آن آگاه نیستند؛ یک زوج در صورتی نابارور خواهند بود که پس از گذشت ۱۲ ماه با وجود داشتن فعالیت جنسی بدون استفاده از کاندوم و سایر روش های پیشگیری در سنین باروری موفق به بچه دار شدن نشوند.

در گذشته که علم پزشکی پیشرفت نکرده بود افراد تمامی مشکلات ناباروری و بچه دار نشدن را مرتبط با خانم ها می دانستند در صورتی که در واقعیت یک سوم مشکلات ناباروری مربوط به خانم ها بوده، یک سوم مربوط به آقایان و یک سوم دیگر مربوط به هردوی آن های می باشد.

افراد در صورت ناباروری ( با توجه به تعریفی که در بالا به آن اشاره کردیم ) نباید از بچه دار شدن ناامید شده، برای آگاهی از مشکل موجود و درمان آن، چنانچه در تهران زندگی می کنند باید به بهترین فوق تخصص ناباروری در تهران و در صورتی که ساکن شهر دیگری هستند باید به بهترین فوق تخصص ناباروری در شهر محل سکونت خود مراجعه نمایند.

فوق تخصص ناباروری در تهرانتکنیک های موثر در درمان ناباروری

یکی از مواردی که البته امروزه کمتر شاهد آن هستیم این است که زوجین بعد از آگاهی از این موضوع که قادر به بچه داری نبوده و دچار ناباروری هستند یکدیگر را مقصر می دانند که کاملاً اشتباه است. زن و شوهر باید در چنین شرایطی با یکدیگر همدلی نموده و از هم حمایت کنند با این کار مسیر درمان هموارتر شده و به بهترین نحو ممکن سپری خواهد شد. از جمله تکنیک هایی که به منظور درمان ناباروری مورد استفاده قرار می گیرد عباتنداز:

  • درمان با IVF
  • درمان با IUI
  • تحریک تخمک گذاری
  • میکرواینجکشن و غیره.

زمان مراجعه به متخصص ناباروری چه موقع می باشد؟

زمانی که زن و مرد از عدم توانایی بارداری خود اطمینان حاصل کردند باید به بهترین فوق تخصص ناباروری در شهر خود مراجعه نموده و توسط ایشان مورد معاینه و بررسی دقیق قرار گیرند.

برای این کار پزشک در ابتدا و به منظور تشخیص اولیه سوالاتی در زمینه مسائل جنسی از شما پرسیده و سوابق پزشکی تان را مورد بررسی قرار می دهد. جواب های شما پزشک را در مسیر تشخیص، بسیار یاری خواهد داد از همین رو لازم است تا به طور صادقانه، بدون خجالت و بی هیچ کم و کاستی به سوالات و پرسش هایی که از جانب ایشان مطرح می شود پاسخ دهید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر