جوانسازی واژن تکنیکی برای بازسازی و ترمیم بافت های آسیب دیده واژن می باشد که توسط جراحان زیبایی زنان و متخصصین زنان و زایمان انجام می پذیرد. روش های متفاوتی جهت جوانسازی واژن مورد استفاده قرار می گیرد که رایج ترین آن ها جوانسازی با لیزر، تزریق چربی و فیلر می باشد.

میزان استروژن طبیعی موجود در واژن بسیاری از بانوان در اثر عواملی مثل بالا رفتن سن، یائسگی، زایمان های مکرر یا انجام جراحی های مختلف کاهش می یابد. این افت استروژن، ساختار و عملکرد واژن خانوم ها را تحت تاثیر قرار داده و باعث بروز مشکلاتی از قبیل شل شدگی، افتادگی، خشکی و غیره در آن ها می گردد. همچنین برخی بانوان نیز به طور مادرزاد دچار مشکلاتی در ناحیه تناسلی خود هستند. همه این مشکلات به کمک تکنیک جوانسازی واژن قابل برطرف شدن می باشد.

جوانسازی واژن

جوانـسازی واژن با لیزر

در جامعه امروزی استفاده از لیزر در بسیاری از خدمات درمانی و زیبایی بسیار پررنگ جلوه می کند و با توجه به عملکرد موثر آن و از همه مهم تر غیرتهاجمی بودن آن قابل توجه پزشکان قرار گرفته است.

همانطور که می دانید تمایل عموم مردم نسبت به انجام عمل های زیبایی غیرتهاجمی بیشتر است بنابراین لیزر می تواند یک تکنیک کاربردی ، موثر و محبوب جهت رفع مشکلات واژن و جوانسازی آن به شمار آید.

روش کار در جوانسازی واژن با استفاده از لیزر بدین شکل می باشد که لیزر موجب کلاژن سازی مجدد در بافت های تخریب شده می شود و در نتیجه بافت ها جمع شده و فیبروپلاست ها تحریک می گردند. در نهایت این امر به بازسازی و جوان شدن ناحیه تناسلی می انجامد.

جوان سازی واژن با تزریق ژل

جوانسازی واژن با استفاده از ژل موجب تنگ شدن قطر واژن شده و موجب استحکام دیواره ها می گردد.

جوانـسازی واژن با تزریق چربی

می توان با استفاده از چربی های شکم، پهلو یا باسن به دیواره های واژن چربی تزریق کرد و از این طریق با افزایش ضخامت آن موجب تنگ شدن و استحکام واژن شد.

بهترین کاندیدهای جوانـسازی واژن

جوانسازی واژن می تواند بسیاری از مشکلات واژن را بهبود بخشد. در ادامه به برخی از این مشکلات اشاره می کنیم:

  • افرادی که به علت ضعیف بودن عضلات کف لگن و واژن دچار تکرر یا بی اختیاری ادرار می باشند.
  • خانم هایی که رابطه جنسی دردناک دارند.
  • کسانی که به خشکی واژن و آتروفی مبتلا هستند.
  • بانوانی که عضلات واژن آن ها شل و افتاده است.
  • زنانی که حتی بدون داشتن سابقه بارداری دارای واژن گشاد هستند.
  • اشخاصی که علائم یائسگی موجب بروز ناراحتی در ناحیه تناسلی آن ها شده است .
  • خانم هایی که در واژن خود احساس سوزش های بی دلیل دارند.

برای مراجعه به مطب خانم دکتر سوزان پیروان میتوانید با شماره تماس های داخل سایت تماس حاصل بفرمایید.

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonتماس با دکتر