لوگو دکتر سوزان پیروان
Search
Close this search box.
لوگو دکتر سوزان پیروان

متخصص زنان تهران

به فردی که قادر به تشخیص و درمان بیماری های مرتبط با خانم ها بوده و علاوه بر این در زمینه درمان نازایی و زایمان نیز فعالیت دارد، متخصص زنان گفته می شود. پزشک متخصص زنان تهران از نقش بسیار مهمی در سلامت بانوان برخوردار می باشد. ایشان آگاهی خانم ها در رابطه با مراقبت هایی که می بایست از خود انجام دهند را افزایش داده و به این ترتیب موجب کاهش احتمال بروز سرطان ها و بیماری های شایع زنان در سطح اجتماع می گردد. در ادامه دکتر سوزان پیروان درباره اطلاعاتی در این باره ارائه می دهد.

 

متخصص زنان تهران

سن مناسب برای مراجعه به متخصص زنان تهران

با توجه به اینکه امروزه انواع بیماری های زنان در سراسر دنیا در حال پیشرفت و افزایش می باشد بهتر است همه خانم های 20 تا 50 ساله، اعم از متاهل و مجرد دست کم سالی یکبار به منظور انجام آزمایش سلامت و چکاپ به متخصص زنان مراجعه نمایند. باید بگوییم که مراجعه به یک متخصص زنان خوب به طور منظم، تاثیر زیادی در جلوگیری از پیشرفت و سرعت بروز این بیماری ها دارد.

توصیه دکتر سوزان پیروان ، متخصص نازایی و زایمان در تهران به خانم ها این است که در صورت مشاهده هرگونه نشانه و علائم غیرطبیعی در واژن و ناحیه تناسلی خود سریعاً به یک پزشک متخصص زنان خوب مراجعه نمایند، زیرا عدم درمان به موقع این بیماری ها ممکن است موجب پیشرفت آن ها شده و به بیماری های خطرناکی منجر شود که پیامدهای منفی بسیاری برای آن ها به دنبال داشته باشد.

 

 

روش های مورد استفاده توسط متخصص زنان تهران چیست؟

پزشک زنان به منظور تشخیص بیماری ها و مشکلات بانوان از روش های ذیل بهره می گیرند:

  • جراحی های کوچک همچون عقیم سازی
  • استفاده از آندوسکوپ برای مشاهده رحم
  • هیستروسکوپی به منظور تشخیص بیماری و جراحی
  • روش های تشخیصی همچون کولپوسکوپی یا بررسی دهانه رحم
  • نمونه برداری از غشای داخل رحم یا آندومتر
  • جراحی های بزرگ مانند میومکتومی برای درمان فیبروم رحمی
  • لاپاراسکوپی جهت تشخیص یا جراحی
  • سونوگرافی و غیره.

انتخاب بهترین متخصص زنان تهران

متبحر و مجرب بودن متخصص زنان تاثیر زیادی در رضایت بخش بودن نتیجه به دست آمده از درمان مشکلات مربوط به خانم ها دارد؛ به همین دلیل اگر قصد مراجعه به متخصص زنان و نازایی شمال تهران را داشته و با پزشکان شهر خود آشنایی ندارید می توانید از اطرافیان خود پرس و جو نموده، در اینترنت به جستجو پرداخته یا به صفحه رسمی اینستاگرام پزشکان رفته و نظرات کاربران را در رابطه با آن ها مطالعه نمایید.

 

 

لوگو دکتر سوزان پیروان

دکتر سوزان پیروان

جراح و متخصص زنان درمان‌های فوق تخصصی ناباروری
ایشان در سال ۱۳۷۴ از دانشگاه بهشتی با رتبه دوم برد کشوری فارغ التحصیل شدند. دکتر پیروان در سال ۱۳۸۱ دوره ی تکمیلی نازایی در پژوهشگاه رویان گذراندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − 6 =

فهرست محتوا